Magnetická barva "Pro Magnetic Paint" 5 litrů

Magnetická barva Vám ze stěny udělá magnetickou plochu, na kterou můžete přichytit magnetky, magnetické doplňky i psát křídou. Ideální pro kanceláře a školy.

Magnetická barva na zeď nahradí korkové nástěnky a tabule. Magnetky můžete umístit rovnou na zeď. a magnetickou zeď lze psát i křídou. Ideální pro kanceláře, školy a dětské pokoje. Obsah balení je 5 litrů.

CZK1,295.00
CZK1,850.00 Save 30%

Pack size
Description

Popis produktu

Pro Magnetic Paint je tmavě šedá (RAL 7024) barva na vodní bázi obsahující mikročástice železa, které způsobují přilnavost magnetických materiálů vůči podkladu na který je barva aplikována. Barva po aplikaci zanechává hladký a jemný povrch. Je přetíratelná akrylovými barvami a po přetření neztrácí svoje  magnetické vlastnosti.

Další vlastnosti

Voděodolná, antikorozní, silná přilnavost vůči magnetickým materiálům, není potřeba ředit vodou, rychle schnoucí, popisovatelná křídou

Aplikace

  • Aplikace v interiéru malířským štětcem nebo válečkem s krátkým chlupem. (nedoporučuje se stříkací pistole)
  • Při nanášení je potřeba barvu průběžně promíchávat (nejlépe před každým nánosem nebo každých 5min. mixážním nástavcem), aby kovové částice nesedaly na dno.
  • Pouze jedna povrchová vrstva již zaručuje přilnavost. Dle potřeby doporučujeme raději 2 vrstvy. Mezi každou vrstvou je potřeba zhruba 1 hodina schnutí.
  • Podklad na který barvu nanášíme (pokud se nejedná o sádrokarton a nebo zeď s jednou vrstvou základové barvy) doporučujeme oškrábat a napenetrovat.

Pokrytí

1 L ≈ 2,1 kg ≤ 2,0m² pokrytí

2,5 L ≈ 5,25 kg ≤ 5,0m² pokrytí

Skladování

Skladovat v suchém a tmavém prostředí při teplotě od 5C° do 35C° při relativní vlhkosti 80%. Kvůli kvalitě nátěru se doporučuje barvu po otevření zpracovat do 24 hodin.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Vyhněte se kontaktu s očima a pokožkou.

Top