Jak objednat

LizArt | Designové interiérové doplňky

Výrobky na eshopu Lizart.cz lze objednat přes eshop, elektronickou poštou či osobně v Lizart Showroomu  Praha 7-Holešovice, U Průhonu 40. Katalogové výrobky jsou buď skladem nebo v krátkých dodacích lhůtách. Výrobky, které se vyrábějí na míru a atypické výrobky jsou vyrobeny v krátkých časových lhůtách.

4.  Způsoby a ceny dopravy

Náklady na poštovné a balné ve výši dle ceníku uvedeného na webových stránkách internetového obchodu hradí kupující. Způsob dopravy si volí kupující při objednání zboží.

5.  Způsoby platby

5.1. Kupující je povinen před zahájením výroby zakázkového zboží (obrazy, tapety, samolepky, hodiny atd. ) uhradit prodávajícímu minimálně 50% kupní ceny, pokud není v konkrétním případě sjednáno něco jiného, a to nejpozději do osmi dnů ode dne uzavření kupní smlouvy, není-li sjednáno jinak. Úhrada zálohy je možná pouze bankovním převodem, kreditní kartou nebo hotově v sídle společnosti. Doplatek kupní ceny je možné uhradit bankovním převodem nebo kreditní kartou, v případě zaslání na dobírku při převzetí poštovnímu doručovateli nebo na poště (popř. kurýrovi), v případě osobního převzetí zboží je možná úhrada v hotovosti. U skladového zboží které není zakázkovou výrobou je kromě platby předem možná i platba na dobírku.

5.2. Všechny ceny jsou uvedeny s DPH v aktuálně platné sazbě.

5.3. Dokud kupující nezaplatí zálohu na kupní cenu, není prodávající povinen započít s výrobou zboží ani není povinen dodat zboží kupujícímu. Doba dodání zboží se prodlužuje o dobu prodlení kupujícího s placením ceny zboží či zálohy na cenu zboží. Nezaplatí-li kupující cenu zboží či zálohu na cenu zboží ani do 15 dnů ode dne uzavření kupní smlouvy, kupní smlouva (objednávka) se považuje za zrušenou marným uplynutím této lhůty, nesjednají-li strany jinak.

Top