• Nové

Světová výstava v St. Louis / Exposition de Saint-Louis (1903) - Alfons Mucha

2 990,00 Kč
S DPH

Originální reprodukce díla Alfonse Muchy – Exposition de Saint-Louis natištěná na malířské plátno a natažená na rámu. Originál této reprodukce pochází z roku 1903. 

Počet

  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Reprodukce originálu Alfonse Muchy – Exposition de Saint-Louis

Originální reprodukce díla Alfonse Muchy – Světová výstava v St. Louis / Exposition de Saint-Louis natištěná na malířské plátno a natažená na rámu. Originál této reprodukce pochází z roku 1903. Při tisku se používají nejmodernější technologie, aby bylo docíleno maximální barevné i pocitové věrnosti originálu.

Reprodukce originálního plakátu je vytištěna na bavlněné plátno natažené na dřevěném rámu.
Rozměr: 723 x 1001 mm

Na doplňkových fotografiích jsou dobře vidět detaily zpracování a kvality tisku.

Tato věrná reprodukce originálu je autorsky chráněna a je z ní odveden licenční poplatek, stejně jako z dalších reprodukcí této unikátní kolekce díla Alfonse Muchy.

MU043