• Nové

V Latinské čtvrti / Au quartier Latin (1898) - Alfons Mucha

1 290,00 Kč
S DPH

Originální reprodukce díla Alfonse Muchy – V Latinské čtvrti / Au quartier Latin natištěná na malířské plátno a natažená na rámu. Originál této reprodukce pochází z roku 1898. 

Počet

  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Reprodukce originálu Alfonse Muchy – Nestlé´s Food for Infants

Originální reprodukce díla Alfonse Muchy – V Latinské čtvrti / Au quartier Latin natištěná na malířské plátno a natažená na rámu. Originál této reprodukce pochází z roku 1898. Při tisku se používají nejmodernější technologie, aby bylo docíleno maximální barevné i pocitové věrnosti originálu.

Reprodukce originálního plakátu je vytištěna na bavlněné plátno natažené na dřevěném rámu.
Rozměr: 285 x 392 mm

Na doplňkových fotografiích jsou dobře vidět detaily zpracování a kvality tisku.

Tato věrná reprodukce originálu je autorsky chráněna a je z ní odveden licenční poplatek, stejně jako z dalších reprodukcí této unikátní kolekce díla Alfonse Muchy.

MU034